
Головка ударна глибока тонкостінна 17мм 1/2" 6 гр. Rock FORCE
130 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Готово до відправки
- Код: RF-4458517TH
+380 (97) 361-56-74
Магазинповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Зі сталі CrMo, з приєднувальним квадратом 1/2 дюйма, — змінна насадка для електричних і пневматичних гайковертів. Вона знадобиться для монтажу та демонтажу кріпильних елементів. Ударна головка витримує високі динамічні навантаження, тому підходить для інтенсивної експлуатації на будівельному майданчику, в автомайстерні та слюсарному цеху.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rock Force |
| Країна виробник | Китай |
| Тип інструменту | Торцева голівка |
| Робочий профіль | Шестигранник |
| Квадрат | 1/2" |
| Розмір max | 17 мм |
| Розмір min | 17 мм |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 130 ₴

