Виготовлена з хромо-ванадієвої сталі (Cr-V), де хром забезпечує стійкість сталі до корозії, окиснення, абразиї та забезпечує високий ступінь зносостійкості.
Головка торцева встановлюється на воротки та тріскачки. Вона використовується для закручування та відкручування нарізних з'єднань.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Forsage |
| Країна виробник | Китай |
| Тип інструменту | Торцева голівка |
| Робочий профіль | Шестигранник |
| Квадрат | 1/2" |
| Розмір max | 18 мм |
| Розмір min | 18 мм |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 110 ₴


