Торцева головка 12-гранна, CrV, з посадковим квадратом 1 дюйм — це оснастка для слюсарного інструменту, яка застосовується під час монтажу та демонтажу нарізних з'єднань. 12-гранний профіль забезпечує максимальний контакт із гранями головки кріплення, що зменшує його деформацію за високих навантажень. Обертання з кутом повороту 30 градусів полегшує роботу у важкодоступних місцях. Насадка стане в пригоді для встановлення та зняття обладнання, проведення ремонтних робіт удома, на дачі або в гаражі.
- Оснастка виготовлена з хромо-ванадієвої сталі, а твердість її робочої частини становить 42 HRC, що гарантує високу зносостійкість.
- Поліроване хромонікелеве покриття захищає торцеву головку від корозії, продовжуючи її ресурс.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Forsage |
| Країна виробник | Китай |
| Тип інструменту | Торцева голівка |
| Робочий профіль | Дванадцятигранник |
| Квадрат | 1" |
| Розмір max | 50 мм |
| Розмір min | 50 мм |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 660 ₴



