-
Число оборотів холостого ходу
0-500 об/мин, 0-2000 об/хв
-
Діаметр патрона
1,5 - 13 мм
-
Діаметр свердління: дерево / бетон / метал
35 / - / 13 мм
-
Вага
Вся комплектація - 4.1 кг
-
Максимальний крутний момент
180 Нм
-
Клас захисту
III
-
Рівень звукового тиску
LpA = 73 дБ (А), К = ± 3 дБ (А)
-
Рівень звукової потужності
LwA = 76 дБ (А), К = ± 3 дБ (А)
-
Рівень вібрації м / с2
11.8 м/с2, К = ± 1,5 м/с2
-
Рівень захисту
IP20
-
Ступінь обертального моменту
20 шт
-
Двигун
Безщітковий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Prokraft |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Шуруповерт |
| Живлення | Акумулятор |
| Режим інструменту | ударний |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Мінімальний діаметр патрона | 1.5 мм |
| Максимальний діаметр патрона | 13 мм |
| Кількість ступенів затяжки | 20 |
| Максимальний крутний момент | 180 H*m |
| Максимальна кількість обертів | 2000 об/хв |
| Матеріал корпусу редуктора | Метал |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Додаткові функції | |
| Ударний режим | Так |
| Кількість швидкостей роботи | 2 |
| Реверс | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Обмеження пускового струму | Так |
| Блокування кнопки включення | Ні |
| Блокування шпинделя | Ні |
| Підсвічування робочої зони | Так |
| Захист від перевантажень | Ні |
| Гальмо двигуна | Так |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Так |
| Запобіжна муфта | Так |
| Функція міксер | Ні |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Додатковий акумулятор | Ні |
| Прогумована рукоятка | Так |
| Гніздо для кріплення біт | Ні |
| Обмежувач глибини свердління | Ні |
| Додаткова рукоятка | Так |
| Живлення | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 4 А. г |
| Напруга акумулятору | 20 В |
| Тип зарядного пристрою | Імпульсні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 250 ₴


