| Напруга акумулятора | 20 В |
| Оберти холостого хода | 0-3000 об/хв |
| Тип патрона | SDS+ |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Сила удару | 1,7 Дж |
| Вага | |
| Свердлення Бетон/дерево/сталь | 22/28/13 |
| Ємність акумуляторної батареї | 4 Аг |
| Класс захисту | II |
| Категорія захисту | IPX0 |
| Рівень звукового тиску | LpA = 84,28 дБ (А), К = ± 3 дБ (А) |
| Рівень звукової потужності | LwA = 95,28 дБ (А), К = ± 3 дБ (А) |
| Рівень вібрації м / с2 | 7,51; K = ±3 |
Комплектація
| Зарядний пристрій | 1 шт Штекерний |
| Акумулятор | на 4Аг |
| Інструкція | Є |
| Додаткова рукоятка | Є |
| Упор | Є |
| Бури | 2 шт (8, 10 мм) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Stromo |
| Країна виробник | Китай |
| Конструкція перфоратора | Прямий |
| Тип патрона | SDS-plus |
| Режими роботи | Свердління, Свердління з ударом, Довбання (удар) |
| Живлення | Акумулятор |
| Максимальна кількість обертів | 3000 об/хв |
| Максимальна сила удару | 1.7 Дж. |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 4 А. г |
| Напруга акумулятору | 20 В |
| Тип зарядного пристрою | Імпульсні |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Додаткові функції | |
| Кількість швидкостей роботи | 1 |
| Реверс | Так |
| Регулювання кількості обертів | Ні |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Ні |
| Обмеження пускового струму | Ні |
| Система погашення вібрації | Так |
| Запобіжна муфта | Ні |
| Підсвічування робочої зони | Ні |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Обмежувач глибини свердління | Ні |
| Додатковий акумулятор | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 200 ₴









