
Домкрат підкатний гідравличний 2т (140м - 340мм), вага 10кг з ручкою, що обертається 180°, в кейсі
2 450 ₴
- Готово до відправки
- Код: F-TH22005C
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Детальний опис
- Вид домкрата підкатної з ручкою, що обертається (180°).
- Механізм гідравлічний.
- Вантажопідйомність 2 тонни.
- Мінімальна висота підйому 140 мм.
- Максимальна висота підйому 340 мм.
- У пластиковому кейсі.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Forsage |
| Країна виробник | Китай |
| Вантажопідйомність | 2000 кг |
| Принцип дії автомобільного домкрата | Гідравлічний |
| Висота підйому | 340 мм |
| Висота підхоплення | 140 мм |
| Домкрат підкатний | Так |
| Власна вага | 10 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 450 ₴


