Підкатний гідравлічний домкрат Forsage F-T830020 - це напівпрофесійне гаражне обладнання, яке здатне піднімати вантаж масою до 3 т на висоту до 400 мм. Висота підхвату 135 мм дозволяє використовувати домкрат для автомашин зі стандартним кліренсом. Домкрат буде корисним як в автомайстерні, так і в приватному гаражі.
Переваги:
- Надійність – посилена конструкція витримує інтенсивне використання.
- Корозійна стійкість – на інструмент нанесено захисне покриття.
- Безпечна експлуатація - запобіжний клапан перешкоджає підйому вантажу масою понад 3 т, запобігаючи поломці домкрата.
Технічні характеристики:
- Вантажопідйомність: 3 т
- Висота підхвату: 135 мм
- Максимальна висота підйому: 400 мм
- Тип домкрата: підкатний
- Матеріал: сталь
- Покриття: захисне
- Запобіжний клапан: є
Домкрат Forsage F-T830020 - це надійний та безпечний інструмент, який допоможе вам швидко та легко підняти автомобіль для проведення ремонтних робіт.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Forsage |
| Країна виробник | Китай |
| Вантажопідйомність | 3000 кг |
| Принцип дії автомобільного домкрата | Гідравлічний |
| Висота підйому | 400 мм |
| Висота підхоплення | 135 мм |
| Домкрат підкатний | Так |
| Власна вага | 17.42 кг |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 380 ₴







