| Потужність | 2,6 кВт |
| Число оборотів холостого ходу | 3000 об/хв |
| Обсяг травозбірника | 50 л |
| Висота скошування | 7 рівнів: від 25мм до 70мм |
| Ширина скошування області | 457 мм |
| Об'єм двигуна | 146 см³ |
| Рівень звукового тиску | 83.1 дБ(А); К = 3 дБ(А) |
| Рівень звукової потужності | 95.05 дБ(А); К = 0.47 дБ(А) |
| Гарантований рівень звукової потужності | 96 дБ(А) |
| Максимальне значення вібрацій | 5.856 m/s2 (К = 1.5 m/s2) |
| Самохідність | Є |
| Швидкість ходу | Постійна |
| Запуск двигуна | ручний |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Prokraft |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Газонокосарка |
| Тип приводу | Бензиновий двигун |
| Максимальна ширина скошування | 457 мм |
| Висота скошування | 25 мм |
| Викид скошеної трави | Викид в травозбірник, Задній викид |
| Об'єм травозбірника | 50 л |
| Тип приводу коліс | Немає |
| Кількість коліс | 4 шт. |
| Мульчування | Так |
| Швидкість обертання ножів | 3000 об/хв |
| Регулювання висоти скошування | Так |
| Рівень шуму | 95 дБ |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Об'єм двигуна | 146 куб. см |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Тактность двигуна | Двотактний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 290 ₴








