Підкатний гідравлічний домкрат FORCEKRAFT FK-TA820011 з висотою підхвату 135 мм - напівпрофесійне гаражне обладнання, здатне піднімати вантаж масою до 2 т на висоту до 310 мм. Висота підхвату 135 мм дозволяє використовувати домкрат для автомашин зі стандартним кліренсом. Домкрат буде корисним як в автомайстерні, так і в приватному гаражі.
Переваги
- Надійність – посилена конструкція витримує інтенсивне використання.
- Корозійна стійкість – на інструмент нанесено захисне покриття.
- Безпечна експлуатація - запобіжний клапан перешкоджає підйому вантажу масою більше 2 т, запобігаючи поломці домкрата.
- Мобільність завдяки транспортувальній ручці домкрат зручно переміщати по робочій зоні.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | FORCEKRAFT |
| Країна виробник | Китай |
| Вантажопідйомність | 2000 кг |
| Принцип дії автомобільного домкрата | Гідравлічний |
| Висота підйому | 310 мм |
| Висота підхоплення | 135 мм |
| Домкрат підкатний | Так |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 700 ₴





