Дана модель підійде для підкачування колес, фарбування невеликих площ, а також продувки робочого місця й деталей.
Повітряний компресор має компактні габарити, а його невеликі розміри полегшують зберігання і використання інструменту. Стінки ресивера мають захисне покриття, яке зберігає його від корозії протягом 5 років. Обсяг ресивера становить 24 л.
Спеціальний захисний кожух захищає двигун від пошкоджень, бруду, вологи і пилу. Компресор стабільно працює завдяки вбудованим системам захисту від перевантаження, перегріву, перекачування та перепадів напруги в мережі.
Наявність двох універсальних швидкоз'ємних пневматичних роз'ємів Ø1/4" дозволяє підключити і використовувати два інструменти одночасно.
Компресор поставляється з оливою у комплекті, що дозволяє швидко підготувати його до роботи.
Завдяки ламелям на корпусі двигуна конструкція краще відводить тепло. Функція автоматичного включення не дає тиску в компресорі опуститися нижче значення 6 Бар. Це дозволяє працювати в безперервному режимі.
Простота транспортування забезпечується за допомогою компактних габаритів, наявності прогумованих коліс і зручних рукояток.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | APRO |
| Країна виробник | Китай |
| Тип поршневого компресора за кількістю ступенів стиснення | Одноступінчатий |
| Тип поршневого компресора за застосуванням мастила | Масляний |
| Тип поршневого компресора за розташуванням циліндрів | Вертикальний |
| Тип поршневого компресора | з прямим приводом |
| Тип компресора по мобільності | Пересувний |
| Максимальний тиск | 8 МПа |
| Об'єм ресивера | 24 л |
| Розташування ресивера | Вертикально |
| Рівень шуму | 82 дБ |
| Вага | 20 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Тиск | 8 Бари |
| Робочий тиск | 8 бар |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Продуктивність компресора | 205 літр/хв |
| Живлення | Мережа 220 В |
| Електричні параметри | |
| Споживана потужність | 1500 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Додаткові характеристики | |
| Регулювання тиску | Так |
| Система автоматичного захисту | Так |
| Повітряний фільтр | Так |
| Кількість коліс | 2 шт. |
| Система охолодження циліндрів | Повітряна |
| Додаткові функції | |
| Можливість транспортування | Да |
- Ціна: 5 700 ₴











