| Напруга | 220 - 240 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Потужність | 2000 Вт |
| Число оборотів холостого ходу | 4500 об/хв |
| Вага | 14 кг |
| Плавний пуск | Нет |
| Кут нахилу | 45° |
| Глибина пропила | 90 мм |
| Розмір диска | 255 мм |
| Кількість зубів | 40 |
| Клас захисту | II |
| Висота | 30 мм |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Рівень звукового тиску | LpA = 96 дБ (А), К = ± 3 дБ (А) |
| Рівень звукової потужності | LwA = 106 дБ (А), К = ± 3 дБ (А) |
| Вібрація | 2 м/с2, К = ± 1,5 м/с2 |
| Лазер | Class 2, P - 1mW, 650 nm |
| Максимальний різ | 0° х 0° - 340х90 мм; 0° х 45° - 340х45 мм; 45° х 0° - 240х90 мм; 45° х 45° - 240x45 мм |
| Захист від випадкового включення | Є |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Prokraft |
| Країна виробник | Китай |
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Максимальний діаметр диска | 255 мм |
| Діаметр посадкового отвору | 30 мм |
| Максимальна кількість обертів | 4500 об/хв |
| Максимальна глибина пропілу | 90 мм |
| Максимальна ширина пропилу | 340 мм |
| Кут нахилу | 45 град. |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Ні |
| Обмеження пускового струму | Ні |
| Лазерний маркер | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Блокування шпинделя | Так |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Так |
| Підсвічування робочої зони | Ні |
| Гальмо двигуна | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 14 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 000 ₴







