| Число оборотів холостого ходу | 5000 об/хв |
| Плавний пуск | Є |
| Тип штанги | Розбірна |
| Клас захисту | II |
| Рівень звукового тиску | LpA = 80,5 дБ(А); K = ± 3 дБ (А) |
| Рівень звукової потужності | LwA = 90,2 дБ(А); K = ± 3 дБ (А) |
| Рівень вібрації м / с2 | 2,5 м/с2, К = ± 1,5 м / с2 |
| Рівень захисту | IPX0 |
| Напруга акумулятора | 20 В |
| Ємність аккумулятору | 2, 4, 8 Аг |
| Діаметр труби | 26 мм |
| Діаметр різу | 420 мм |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Prokraft |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Тример |
| Стан | Новий |
| Живлення | Акумулятор |
| Ріжучий елемент | Волосінь і ніж |
| Ширина скошування ножа | 420 мм |
| Ширина скошування ліски | 420 мм |
| Максимальна ширина скошування | 420 мм |
| Тип штанги | Пряма |
| Розташування двигуна | Зверху |
| Максимальна кількість обертів | 7500 об/хв |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Частота струму | 50 Гц |
| Характеристики електродвигуна і акумулятора | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Напруга акумулятору | 20 В |
| Додаткові характеристики | |
| Тип рукоятки | U-подібна (велосипедний) |
| Складна ручка | Ні |
| Регулювання ручки по висоті | Так |
| Плечовий ремінь | Так |
| Антивібраційна система | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 600 ₴











