| Напруга | 220 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Потужність | 200 Вт |
| Число оборотів холостого ходу | 15000 об/хв |
| Вага | 1,3 кг |
| Розмір шліфувальної платформи | 140х140х80 мм |
| Хід ексцентрика | 2 мм |
| Кріплення шліфувального листа | на липучку |
| Частота коливань | 26000 коливань/хв |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Prokraft |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | вібраційна |
| Споживана потужність | 200 Вт |
| Максимальна кількість обертів | 15000 об/хв |
| Вага | 1.3 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Ширина шліфування | 140 мм |
| Кріплення шліфувального листа | Липучка |
| Розмір ходу платформи | 2 мм |
| Максимальна частота коливання платформи | 26000 кол/хв |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Ні |
| Обмеження пускового струму | Ні |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Ні |
| Блокування шпинделя | Ні |
| Блокування кнопки включення | Ні |
| Підсвічування робочої зони | Ні |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Так |
| Запобіжна муфта | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 950 ₴






