| Напруга акумулятора | 20 В |
| Оберти холостого хода | 4600-7450 об/хв |
| Діаметр пильного диска | 125 мм |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Вага | 2 кг |
| Ємність акумуляторної батареї | 4Аг |
| Рівень звукового тиску | LpA = 87,1 дБ (А), К = ± 3 дБ (А) |
| Рівень звукової потужності | LwA = 98,1 дБ (А), К = ± 3 дБ (А) |
| Рівень вібрації м / с2 | 5; K = ±3 |
| Режима роботи | 3 швидкості |
| Регулювання швидкостей | Електричний |
| Індікатор заряду акумулятора на інструменті | |
| Класс захисту | II |
| Категорія захисту | IPX0 |
Комплектація
| Зарядний пристрій | 1 шт слайдер |
| Акумулятор | на 4Аг |
| Інструкція | Є |
| Захистний кожух | Є |
| Додаткова рукоятка | Є |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Prokraft |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | кутова (болгарка) |
| Максимальна кількість обертів | 7460 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 125 мм |
| Основна рукоятка | Подовжена, Не поворотна |
| Вага | 2 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Акумулятор |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 4 А. г |
| Напруга акумулятору | 20 В |
| Кріплення шліфувального листа | Затискач |
| Тип паркетошліфувальної машини | Дисковий |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Обмеження пускового струму | Ні |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Ні |
| Блокування шпинделя | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Підсвічування робочої зони | Ні |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Ні |
| Запобіжна муфта | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 100 ₴







