Свердлильний верстат Procraft BD1850 - це професійне обладнання, що дозволяє свердлити наскрізні, глухі отвори, нарізати різьбу в великих кількостях. У верстаті встановлений мотор на 450 Ватт потужності, що задовольняє всі потреби домашньої майстерні.
Основною відмінністю є потужний електродвигун, а також коробка передач на 5 швидкостей, яка дозволяє змінювати швидкість в широкому діапазоні 620-3140 об / хв. Потужний двигун дозволяє оперативно обробляти значну кількість деталей. Щоб регулювати швидкість, досить переставити ремінь приводу на шків відповідного діаметру.
Ще однією відмінністю є особливий механізм подачі столу, що рухається на черв'ячній передачі. Крім регулювання висоти столу, є можливість зміни кута аж до 45 градусів в обидва боки. Верстат має велику висоту і габаритні розміри.
Для зменшення вібрацій при роботі, надання більшої стійкості, станина верстата виконана з чавуну високої міцності. Щоб надійно зафіксувати заготовку, на столі передбачені лещата. Свердлильний верстат Procraft BD1850 буде відмінним вибором для майстерні вдома, хоча може використовуватися на виробництвах, де не потрібна велика потужність.
| Напруга | 220 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Потужність | 450 Вт |
| Число оборотів холостого ходу | 620-3140 об/хв |
| Діаметр патрона | 16 мм |
| Вага | 24 Кг |
| Розмір столу | 190х190 мм |
| Кількість швидкостей | 5 |
| Діаметр свердління | 1,5-16 мм |
| Висота стійки | 480 мм |
| Розмір опори | 340х205 мм |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип верстата | Вертикально-свердлильний |
| Діаметр свердла | 16 мм |
| Споживана потужність | 450 кВт |
| Кількість обертів холостого ходу | 3140 об/хв |
| Кількість швидкостей | 5 шт. |
| Тип електродвигуна верстата | асинхронний |
| ЧПУ | Ні |
| Параметри мережі | |
| Споживаний струм | 50 А |
| Напруга | 220 В |
| Загальні параметри | |
| Вага | 24 кг |
| Додаткові параметри | |
| Довжина столу | 190 мм |
| Ширина столу | 190 мм |
| Максимальний діаметр свердління | 16 мм |
- Ціна: 6 450 ₴










