Акумуляторна болгарка Procraft PGA20 ― це професійний інструмент, виконаний надійною компанією. Даний апарат використовується для шліфування і нарізки найрізноманітніших матеріалів.
Акумуляторна болгарка Procraft PGA20, купити яку ви можете на нашому сайті всього в кілька кліків, має спеціальний відрізний диск, діаметр якого становить 125 мм. Також вона має безщітковий електричний двигун, надійніший і продуктивніший, ніж звичайні електромотори колекторного типу. Варто також зазначити, що максимальна швидкість обертів, які видає двигун, становить 7500 на хвилину. Швидкість можна регулювати за допомогою спеціального перемикача, розташованого на корпусі пристрою.
За допомогою вбудованого індикатора користувач може контролювати рівень заряду пристрою. М'який старт забезпечує спеціальна система плавного пуску.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Prokraft |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | кутова (болгарка) |
| Максимальна кількість обертів | 7500 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 125 мм |
| Основна рукоятка | Не поворотна |
| Вага | 2 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 4 А. г |
| Напруга акумулятору | 20 В |
| Кріплення шліфувального листа | Затискач |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Обмеження пускового струму | Ні |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Ні |
| Блокування шпинделя | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Підсвічування робочої зони | Ні |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Ні |
| Комплектація | |
| Кейс в комплекті | Так |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Додаткова рукоятка | Так |
| Додатковий акумулятор | Так |
- Ціна: 3 100 ₴









