| Число оборотів холостого ходу | 0 - 400 / 0 - 1400 об/хв |
| Діаметр патрона | 10 мм |
| Діаметр свердління: дерево / бетон / метал | 25 / - / 10 мм |
| Номінальна напруга | 20 В |
| Максимальний крутний момент | 50 Нм |
| Клас захисту | II |
| Рівень звукового тиску | LpA = 74 дБ (А); K = ± 3 дБ (А) |
| Рівень звукової потужності | LwA = 83 дБ (А); K = ± 3 дБ (А) |
| Рівень вібрації м / с2 | 2,5 м/с2; K = ± 1.5 м/с2 |
| Рівень захисту | IP20 |
| Ступінь обертального моменту | 20 + 1 |
| Двигун | Безщітковий |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Prokraft |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Шуруповерт |
| Живлення | Акумулятор |
| Режим інструменту | безударний |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Мінімальний діаметр патрона | 2 мм |
| Максимальний діаметр патрона | 10 мм |
| Кількість ступенів затяжки | 20 |
| Максимальний крутний момент | 50 H*m |
| Максимальна кількість обертів | 1400 об/хв |
| Матеріал корпусу редуктора | Метал |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Додаткові функції | |
| Ударний режим | Ні |
| Кількість швидкостей роботи | 2 |
| Реверс | Так |
| Регулювання кількості обертів | Ні |
| Обмеження пускового струму | Так |
| Блокування кнопки включення | Ні |
| Блокування шпинделя | Ні |
| Підсвічування робочої зони | Так |
| Захист від перевантажень | Так |
| Гальмо двигуна | Так |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Ні |
| Запобіжна муфта | Так |
| Функція міксер | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Прогумована рукоятка | Так |
| Гніздо для кріплення біт | Ні |
| Обмежувач глибини свердління | Ні |
| Додаткова рукоятка | Ні |
| Живлення | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 2 А. г |
| Напруга акумулятору | 20 В |
| Тип зарядного пристрою | Імпульсні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Прогумований держак | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 750 ₴











