Для проведення ефективних будівельних або ремонтних робіт з використанням дерева, необхідно бути впевненими в тому, що кожна дошка точно відповідає єдиного розміру. Найкраще з поставленим завданням справляється такий прилад, як рейсмус Procraft PD2300.
Що це за інструмент і для чого використовується?
Рейсмус - прилад, який здатний підігнати заготовку під задані параметри. Виконується це завдання методом вистругування зайвого матеріалу. За зняття надлишку відповідають два міцних і гострих ріжучих ножа, приховані в компактному верстаті.
Потужний двигун 2300 Вт забезпечує:
- високий рівень продуктивності;
- стабільну швидкість обертання ножів на рівні 8000 об / хв.
Ідеально підійде для домашнього використання на дачі, в заміському будинку, на невеликому будівельній ділянці. Працює від централізованої електромережі 220 В. За рахунок невеликої ваги (всього 27 кг) і мінімальних розмірів, інструмент легко транспортувати.
| Напруга | 220 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Потужність | 2000 Вт |
| Число оборотів холостого ходу | 8000 об/хв |
| Максимальна ширина стругання в один прохід | 330 мм |
| Розмір столу | 330х290 мм |
| Глибина стругання | 0-3 мм |
| Висота стругання | 6-160 мм |
| Вага Брутто/Нетто | 30,5/27,5 кг |
| Клас захисту | II |
| Швидкість подачі | 6 м/хв |
| Рівень звукового тиску | LpA = 92.8 дБ (А), К = ± 3 дБ (А) |
| Рівень звукової потужності | LwA = 106.0 дБ (А), К = ± 3 дБ (А) |
| Рівень захисту | IP20 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Prokraft |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип верстата | Рейсмусовий |
| Тип фуговально-рейсмусового верстата | Односторонній |
| Максимальна глибина стругання | 3 мм |
| Споживана потужність | 2 кВт |
| Кількість обертів холостого ходу | 8000 об/хв |
| ЧПУ | Ні |
| Параметри мережі | |
| Напруга | 220 В |
| Частота | 50 GHz |
| Загальні параметри | |
| Вага | 30.5 кг |
| Додаткові параметри | |
| Максимальна ширина стругання | 330 мм |
- Ціна: 14 600 ₴






