Дриль Procraft PS1350 - універсальний інструмент, оснащення і можливості якого дозволять виконувати свердлильні роботи по дереву, цеглі, бетону і металу. Спеціальна система затиску і сталевий патрон забезпечують надійну фіксацію свердла, а головне - ваші комфорт і впевненість у роботі!
Вдале поєднання розмірів і потужності
Модель підтримує широкі діапазони регулювання обертів: від мінімальних до 2800 об / хв. Потужність електродрилі становить 1050 Вт, а можливість включення ударної дії поряд зі свердлінням забезпечить ефективність робіт з особливо міцними матеріалами, також 3 підшипники на якорі забезпечать тривалий термін служби інструменту.
Додатковою перевагою Procraft PS1350 є підтримка широкого діапазону діаметрів свердла:
- до 13 мм для робіт по металу;
- до 25 мм для робіт з деревиною.
Безпечну тривалу роботу забезпечить продуманий механізм захисту від пилу, що мінімізує забруднення обмотки якоря. При цьому сталевий корпус редуктора ефективно відводить надлишкове тепло, подовжуючи тим самим термін служби інструменту. Електродриль підтримує функцію реверсу.
Надійний інструмент - запорука впевненої роботи!
Висока якість збірки доповнює ергономічний корпус, що забезпечує зручний хват. Procraft PS1350 вдало поєднує в собі компактність і продуктивність!
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Prokraft |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Дриль |
| Живлення | Мережа 220В |
| Режим інструменту | ударний |
| Тип патрона | Ключовий |
| Мінімальний діаметр патрона | 1.5 мм |
| Максимальний діаметр патрона | 13 мм |
| Максимальна кількість обертів | 2950 об/хв |
| Матеріал корпусу редуктора | Пластмаса |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Додаткові функції | |
| Ударний режим | Так |
| Кількість швидкостей роботи | 1 |
| Реверс | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Обмеження пускового струму | Ні |
| Блокування кнопки включення | Ні |
| Блокування шпинделя | Ні |
| Підсвічування робочої зони | Ні |
| Захист від перевантажень | Ні |
| Гальмо двигуна | Ні |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Ні |
| Запобіжна муфта | Ні |
- Ціна: 1 460 ₴









