Болгарка складається з металевого редуктора, захисного кожуха, передньої рукоятки, основної рукоятки і кабелю живлення.
Потужність двигуна в 2150 Вт дозволяє використовувати вказаний інструмент для виконання складних завдань. Подвійне лакове покриття якоря та хороша система охолодження збільшують термін служби двигуна.
Наявність 2-х різьбових отворів в редукторі дають можливість підібрати зручне розташування рукояті.
Дана модель болгарки має ряд плюсів:
- повільний пуск;
- кнопки фіксатора шпинделя і старту.
Зазначена болгарка має якісне виконання і ергономічний дизайн. У комплекті з нею входить захисних кожух, додаткова рукоять, ключ для зміни дисків. Стандартне різьблення в шпинделі дозволить використовувати щіткові чашечки і алмазні тарілки. Якісний захисний кожух захистить від травм і пошкоджень.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Prokraft |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | кутова (болгарка) |
| Споживана потужність | 2150 Вт |
| Максимальна кількість обертів | 7500 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 180 мм |
| Основна рукоятка | Не поворотна |
| Вага | 4 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Ні |
| Обмеження пускового струму | Ні |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Ні |
| Блокування шпинделя | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Підсвічування робочої зони | Ні |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Ні |
| Запобіжна муфта | Ні |
- Ціна: 2 310 ₴







