Ключ динамометричний 3/8" 19-110 Нм REWOLT (T0031)
Вага: 0.8кг
Розмір: 3/8" (10мм)
Довжина: 295мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rewolt |
| Країна виробник | Польща |
| Розмір приєднувальних головок | 3/8" |
| Затискне зусилля | 110 H*m |
| Довжина інструменту | 295 мм |
| Вага | 0.8 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 900 ₴


