Верстат для заточування ланцюгів дозволить високоякісно заточити ріжучі ланцюги як бензопил, так і електропила, володіючи вихідною потужністю в 65 Вт. Заточний круг верстата має розміри 100х23х3.2 мм, який при холостих обертах обертається зі швидкістю 7000 обертів на хвилину.
Даний верстат має дуже потужним двигуном, зберігаючи при цьому максимально низький рівень вібрації, що робить комфортною роботу з ним.
Верстатний корпус виготовлений з високоміцної промислової пластмаси, що свідчить про додаткової міцності і надійності інструменту. Однією з ключових особливостей даного верстата є можливість самостійно регулювати кут заточки.
Заточка для ланцюга Procraft SK950 має зручний механізмом для затиску ланцюга. Завдяки невеликій вазі цей верстат стає зручним і компактним при налаштуванні і подальше використання.
- відносно невелику вагу;
- корпус з високоміцного пластика;
- низький рівень вібрації;
- потужний двигун;
- здатність самостійно регулювати кут заточування;
- наявність зручного механізму для затиску ланцюга.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Prokraft |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип верстата | Заточний |
| ЧПУ | Ні |
| Споживана потужність | 0.65 кВт |
| Кількість обертів холостого ходу | 7000 об/хв |
| Кут нахилу | 45 град. |
| Максимальний діаметр диска | 100 мм |
| Кількість швидкостей | 1 шт. |
| Параметри мережі | |
| Напруга | 220 В |
| Частота | 50 GHz |
- Ціна: 1 140 ₴






