| Артикул | 899151 |
| Максимальні оберти | 0-850 об./хв. |
| Діаметр патрона | 0.8-10 мм |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Тип двигуна | Щітковий |
| Клас захисту | IP20 |
| Довжина кабелю | 4 м |
| Напруга мережі | 220 В |
| Максимальний діаметр сверління сталі | 8 мм |
| Максимальний діаметр сверління деревини | 16 мм |
| Аналоги | 078539,063663,063664,063665,063666,082707,082706,082708,063668,063667 |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Номінальна потужність | 400 Вт |
| Гарантійний термін | 3 роки |
| Вага, кг | 1,7 |
| Максимальна потужність | до 650 Вт |
| Робоча потужність | 550 Вт |
| Вібраційне навантаження | 3.8 м/с2 |
| Фіксація кнопки увімкнення | Має |
| Реверс | Є |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | APRO |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Шуруповерт |
| Живлення | Мережа 220В |
| Режим інструменту | безударний |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Мінімальний діаметр патрона | 0.8 мм |
| Максимальний діаметр патрона | 10 мм |
| Кількість ступенів затяжки | 15 |
| Максимальна кількість обертів | 850 об/хв |
| Матеріал корпусу редуктора | Пластмаса |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Додаткові функції | |
| Ударний режим | Ні |
| Кількість швидкостей роботи | 1 |
| Реверс | Так |
| Регулювання кількості обертів | Ні |
| Блокування кнопки включення | Ні |
| Підсвічування робочої зони | Так |
| Гальмо двигуна | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 550 ₴




