Електрична коса APRO 1600ss підходить для роботи тривалий час. Цьому сприяє постійне живлення від побутової мережі. Підходить для прибирання трав'янистих чагарників, а також молодих пагонів кущів, товщина яких не перевищує 20 мм.
Тример повністю розбірний. На момент зберігання потребує мало місця. Складається з двох збірних частин штанги, на яку кріпиться ручка, схожа на велосипедне кермо. Встановлювається вона під зріст користувача. Наплічний ремінь додатково допомагає утримувати косу та спрямовувати її. Двигун знаходиться у верхній частині штанги, а вже від нього до керма йде провід, щоб можна було прямо на ручці вмикати пристрій.
У користувача є вибір: підстригати газон ліскою або металевим трилопатевим ножем. Вибирати необхідно згідно з інструкцією до тримера, щоб продовжити життя пристрою.
Металічним кожухом над ножем користувач захищений від трави або дрібного каменю, що відлітають з-під лопат. Гумові накладки гасять вібрацію і не допускають руйнування суглобів на кистях рук. А ремінь дозволяє правильно розподіляти навантаження і не турбувати спину.
Тример має великий ресурс роботи, тому що всі робочі елементи виконані з металу. Гарантійне обслуговування надається на 4 роки. У разі виникнення поломки після завершення цього періоду ремонт пристрою легкий і мало витратний.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | APRO |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Тример |
| Стан | Новий |
| Живлення | Мережа 220В |
| Ріжучий елемент | Волосінь і ніж |
| Ширина скошування ножа | 420 мм |
| Ширина скошування ліски | 255 мм |
| Тип штанги | Пряма |
| Розташування двигуна | Зверху |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Характеристики електродвигуна і акумулятора | |
| Споживана потужність | 1600 Вт |
| Додаткові характеристики | |
| Тип рукоятки | U-подібна (велосипедний) |
| Складна ручка | Так |
| Регулювання ручки по висоті | Ні |
| Плечовий ремінь | Так |
- Ціна: 3 750 ₴








