У невеликому корпусі дрилю вміщується двигун, який впорається з найскладнішою професійною роботою. Цей компактний дриль без проблем може свердлити отвори в бетоні та інших міцних матеріалах.
Два ергономічних обгумованих руків'я дозволяють міцно тримати дриль в руках. Корпус сконструйований таким чином, що вага пристрою рівномірно розподіляється між руками, завдяки чому ви можете працювати з дрилем протягом тривалого часу.
Кожна деталь дрилю, а особливо затискач та редуктор, зроблена з міцних матеріалів, які витримують надвисокі навантаження. Це суттєво подовжує строк експлуатації приладу.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | APRO |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Дриль |
| Живлення | Мережа 220В |
| Режим інструменту | ударний |
| Тип патрона | Ключовий |
| Мінімальний діаметр патрона | 1.5 мм |
| Максимальний діаметр патрона | 13 мм |
| Матеріал корпусу редуктора | Пластмаса |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Додаткові функції | |
| Ударний режим | Так |
| Кількість швидкостей роботи | 1 |
| Реверс | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 750 ₴










