Дриль важить трохи більше кілограма, а завдяки його невеликим розмірам й ергономічному руків'ю, пристрій можна вільно тримати однією рукою.
Швидкорознімний патрон дрилю дозволяє використовувати свердла діаметром від 8 до 10 мм, й витрачати мінімум часу на їх заміну. Це дозволить вам швидко робити отвори різного діаметру, а отже, виконувати весь спектр побутових робіт з дрилем.
Корпус дрилю виготовлений з високоміцного пластику та надійно захищає механізми від зовнішнього впливу. А патрон, виготовлений з металу, має подовжений строк експлуатації.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | APRO |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Дриль |
| Живлення | Мережа 220В |
| Режим інструменту | безударний |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Мінімальний діаметр патрона | 1.5 мм |
| Максимальний діаметр патрона | 10 мм |
| Матеріал корпусу редуктора | Пластмаса |
| Гарантійний термін | 36 міс |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 380 ₴







